Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE CURATENIE SPITALUL CARACAL

Număr anunț
DA22029568
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.160 RON
Valoare atribuită
3.160 RON
Data publicării
11.12.2018 15:25
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 16:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.160 RON

din 3.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.