Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SPRAY REMEDIAT PANA + DEODORANT TIP AMBIPUR 4 AROME
- Număr anunț
- DA22027475
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
- Furnizor / câștigător
- CAMARAD AUTO SRL (CUI RO14665624)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.190 RON
- Valoare atribuită
- 2.190 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 14:22
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 10:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.190 RON
din 2.190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro