Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Traducere documente pensii
- Număr anunț
- DA22015815
- Autoritate contractantă
- Casa Judeteana de Pensii Dambovita (CUI 13607340)
- Furnizor / câștigător
- ANAISCONS SRL (CUI 15055730)
- Cod CPV
- 79530000-8 · Servicii de traducere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.111 RON
- Valoare atribuită
- 7.111 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 09:15
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 08:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.111 RON
din 7.111 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro