Ofertă acceptată Cumpărare directă

KIT ROLE PRELUARE SCANNER CANON DRX10C

Număr anunț
DA22045072
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Neamt (CUI 2613508)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30124500-9 · Accesorii pentru scaner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
714,29 RON
Valoare atribuită
714,29 RON
Data publicării
12.12.2018 13:59
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 14:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

714,29 RON

din 714,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.