Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus toner Black Xerox WorkCentere 7120 / 7125 / 7220 / 7225 006R01461 Original
- Număr anunț
- DA22036955
- Autoritate contractantă
- UNITATEA PENTRU FINANTAREA INVATAMANTULUI PREUNIVERSITAR (CUI 35354710)
- Furnizor / câștigător
- A.M.G. COMSERVICE SRL (CUI RO8531717)
- Cod CPV
- 30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 272 RON
- Valoare atribuită
- 302 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 10:36
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 10:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
302 RON
din 272 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro