Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctionala color A3 RICOH AF MPC 3003; Developer RICOH AF MP 4000
- Număr anunț
- DA22035057
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLASELE I-VIII "OCTAVIAN GOGA" CLUJ - NAPOCA (CUI 4924063)
- Furnizor / câștigător
- COPYLAND TRADING SRL (CUI RO9091754)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.958 RON
- Valoare atribuită
- 8.958 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 09:48
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 10:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.958 RON
din 8.958 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro