Ofertă acceptată Cumpărare directă

Canon imageRUNNER ADVANCE C2020 -Belt Unit, DRUM UNIT SHARP MX 2310

Număr anunț
DA22033343
Autoritate contractantă
Colegiul National I.L.Caragiale (CUI 4192685)
Furnizor / câștigător
EUROSERV COPY CONSULT SRL (CUI RO32458350)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.320 RON
Valoare atribuită
9.320 RON
Data publicării
12.12.2018 08:53
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 09:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.320 RON

din 9.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.