Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONER BROTHER TN-2000 2.5K

Număr anunț
DA22030137
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETUL GIURGIU (CUI 5026613)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI RO9098809)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
900,84 RON
Valoare atribuită
900,84 RON
Data publicării
11.12.2018 15:43
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 16:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

900,84 RON

din 900,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.