Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Unitate de cilindru Xerox WC 5222 (101R00435), 80000pag
- Număr anunț
- DA22030017
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 3126926)
- Furnizor / câștigător
- DINALUCRI SRL (CUI RO14509820)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 305,88 RON
- Valoare atribuită
- 305,88 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 15:39
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 08:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
305,88 RON
din 305,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro