Ofertă refuzată
Cumpărare directă
ambreiaj hartie
- Număr anunț
- DA21980948
- Autoritate contractantă
- C.S.E.I. CHRISTIANA (CUI 3227394)
- Furnizor / câștigător
- ROMANOR 2003 SRL (CUI 15483132)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 109,24 RON
- Valoare finală
- 109,24 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 08:29
- Data finalizării
- 12.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.