Ofertă refuzată Cumpărare directă

imprimante HP

Număr anunț
DA22042280
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDIAS (CUI 4751469)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI RO12018818)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.420 RON
Valoare finală
1.420 RON
Data publicării
12.12.2018 12:43
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 14:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.