Ofertă acceptată Cumpărare directă

IMPRIMANTA MULTIFUNCTIONALA BROTHER L6900D

Număr anunț
DA22041633
Autoritate contractantă
Centrul de Abilitare si Reabilitare pentru Persoane Adulte cu Dizabilitati Casa Rozei (CUI 24930523)
Furnizor / câștigător
BIROTECH SRL (CUI RO13038872)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.159 RON
Valoare atribuită
3.159 RON
Data publicării
12.12.2018 12:27
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.159 RON

din 3.159 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.