Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem IT Myria Live V57Win, Intel Core i5-8400 pana la 4GHz, 4GB, 1TB, Intel UHD Graphics 630, Wind

Număr anunț
DA22039225
Autoritate contractantă
MUZEUL VASILE PARVAN BARLAD (CUI 4446465)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.066,88 RON
Valoare atribuită
8.066,88 RON
Data publicării
12.12.2018 11:27
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.066,88 RON

din 8.066,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.