Ofertă acceptată Cumpărare directă

LaCie Porsche Design Mobile Drive for Mac, 5TB, 2,5'', USB 3.1 TYPE C

Număr anunț
DA22039048
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Brasov (CUI 4383979)
Furnizor / câștigător
BEST TECH SRL (CUI RO11395593)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
726,05 RON
Valoare atribuită
726,05 RON
Data publicării
12.12.2018 11:23
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

726,05 RON

din 726,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.