Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional HP Color LaserJet Pro MFP M281fdw; A4, max 21ppm black/color, max 600x600dpi

Număr anunț
DA22038252
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.201 RON
Valoare atribuită
1.201 RON
Data publicării
12.12.2018 11:06
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 11:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.201 RON

din 1.201 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.