Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hard Disk (HDD) intern 2 TB (2TB)

Număr anunț
DA22037936
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LÂNGA TRIBUNALUL IALOMITA (CUI 4365310)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
254 RON
Valoare atribuită
254 RON
Data publicării
12.12.2018 10:59
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 11:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

254 RON

din 254 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.