Ofertă acceptată Cumpărare directă

Placa retea PCI-E mini 10/100/1000 Gigabit TP-LINK

Număr anunț
DA22035631
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN ARGES (CUI 4469183)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
Cod CPV
30237135-4 · Placi de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
104,22 RON
Valoare atribuită
104,22 RON
Data publicării
12.12.2018 10:03
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

104,22 RON

din 104,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.