Ofertă acceptată Cumpărare directă

MEMORIE MICRO SDXC 64GB CLS10 UHS-1 CS CU ADAPTOR KINGSTON

Număr anunț
DA22033911
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
Cod CPV
30234500-3 · Suporturi de stocare cu memorie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60 RON
Valoare atribuită
60 RON
Data publicării
12.12.2018 09:13
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60 RON

din 60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.