Ofertă acceptată Cumpărare directă

Unitate de comanda AL2-14MR-D AL2; alimentare 24Vcc, 8 intrari 24Vcc, 6 iesiri releu 8A

Număr anunț
DA22032703
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
Furnizor / câștigător
LOGIMAETICS ELECTRIC SRL (CUI RO15871312)
Cod CPV
30211000-1 · Unitate centrala de procesare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
734,19 RON
Valoare atribuită
734,19 RON
Data publicării
12.12.2018 08:24
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 12:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

734,19 RON

din 734,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.