Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop ACER Aspire A315-41-R6B8, AMD Ryzen 7 2700U pana la 3.8GHz, 15.6" Full HD, 8GB, 1TB, AMD Rade
- Număr anunț
- DA22030778
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DELENI (CUI 17179378)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100,76 RON
- Valoare atribuită
- 2.100,76 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 16:12
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 08:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.100,76 RON
din 2.100,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro