Ofertă acceptată Cumpărare directă

HP SISTEM 6300MT I5-3470 8GB DDR 3 250GB DVDRW + Monitor 22"

Număr anunț
DA22028880
Autoritate contractantă
Politia Locala Brasov (CUI 17439800)
Furnizor / câștigător
SHORTCUT SRL (CUI RO14174368)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.770 RON
Valoare atribuită
7.770 RON
Data publicării
11.12.2018 15:03
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 08:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.770 RON

din 7.770 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.