Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE PENITENCIAR MIOVENI
- Număr anunț
- DA22040962
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL MIOVENI (CUI RO24972170)
- Furnizor / câștigător
- MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.576 RON
- Valoare atribuită
- 1.576 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 12:10
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 14:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.576 RON
din 1.576 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro