Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ac de sutura Reverdin 19,0cm
- Număr anunț
- DA22039984
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE (CUI 2844200)
- Furnizor / câștigător
- TOTALMED SRL (CUI RO24577279)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 91 RON
- Valoare atribuită
- 101 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 11:44
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 13:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
101 RON
din 91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro