Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set cartuse prefiltrante din polipropilena, apa sterila in 3 trepte 5µm / 1µm / 0,5µm - 10" (25.4cm)
- Număr anunț
- DA22029449
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
- Furnizor / câștigător
- CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI RO34533881)
- Cod CPV
- 42912310-8 · Aparate de filtrare a apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.160 RON
- Valoare atribuită
- 1.160 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 15:20
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 16:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.160 RON
din 1.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro