Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Monitor LED IPS DELL S2319H, 23" Full HD, negru
- Număr anunț
- DA22028564
- Autoritate contractantă
- APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 32323100-4 · Monitoare video color (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.763,97 RON
- Valoare atribuită
- 4.763,97 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 14:54
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 07:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.763,97 RON
din 4.763,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro