Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Espressor KRUPS Happy EA817010,display negru, 1.7l, 1450W, negru
- Număr anunț
- DA22028308
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Judeteana Satu Mare (CUI 3897211)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39711310-5 · Filtre de cafea electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260 RON
- Valoare atribuită
- 1.260 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 14:47
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 14:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.260 RON
din 1.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro