Ofertă acceptată Cumpărare directă

HOLSURUB 5X120

Număr anunț
DA22034373
Autoritate contractantă
Scoala Erbiceni (CUI 17145324)
Furnizor / câștigător
MAR-GEO TRADE GRUP SRL (CUI RO26343126)
Cod CPV
44531100-2 · Holz-suruburi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16,66 RON
Valoare atribuită
16,66 RON
Data publicării
12.12.2018 09:29
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16,66 RON

din 16,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.