Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sursa alimentare ALPHA POWER 24- 2.5 ; intrare 100-240Vca; iesire 24Vcc / 2.5 A, - 25...70oC;
- Număr anunț
- DA22033167
- Autoritate contractantă
- APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
- Furnizor / câștigător
- LOGIMAETICS ELECTRIC SRL (CUI RO15871312)
- Cod CPV
- 31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 435,74 RON
- Valoare atribuită
- 435,74 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 08:47
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 12:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
435,74 RON
din 435,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro