Ofertă acceptată Cumpărare directă

Refacere instalatie iluminat de siguranta

Număr anunț
DA22028755
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Alexandria,Jud. Teleorman (CUI 19073470)
Furnizor / câștigător
T.M.G.- CONPREST SRL (CUI RO6826223)
Cod CPV
45311000-0 · Lucrari de cablare si conexiuni electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.364 RON
Valoare atribuită
2.364 RON
Data publicării
11.12.2018 15:00
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 08:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.364 RON

din 2.364 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.