Ofertă acceptată Cumpărare directă

GELOZA SIMPLA NUTRITIVA PLACI( NUTRIENT AGAR)

Număr anunț
DA22037646
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CAMPENI (CUI 4331074)
Furnizor / câștigător
KARISSMED TRADE SRL (CUI RO32813052)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58 RON
Valoare atribuită
58 RON
Data publicării
12.12.2018 10:52
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58 RON

din 58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.