Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piesa de teatru pentru copii SARBATORI CU MOS CRACIUN pe 18.12.2018 ora 9, Camin Cultural Aliman

Număr anunț
DA22035411
Autoritate contractantă
COMUNA ALIMAN (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI ALIMAN, JUDETUL CONSTANTA) JUDETUL CONSTANTA (CUI 7453130)
Furnizor / câștigător
GAVRILĂ SIMONA ELENA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 36611919)
Cod CPV
92312110-5 · Servicii de divertisment prestate de producatorii de teatru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
12.12.2018 09:58
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.