Ofertă acceptată Cumpărare directă

LEUKOMED T Plus 5cm x 7.2cm- Plasture steril tip film cu pad absorbant, rezistent la apa -

Număr anunț
DA22043028
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
Furnizor / câștigător
BIO HYGIENE SRL (CUI RO29674809)
Cod CPV
33141111-1 · Bandaje adezive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550 RON
Valoare atribuită
550 RON
Data publicării
12.12.2018 13:03
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

550 RON

din 550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.