Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie pachet feronerie

Număr anunț
DA22039511
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALĂ RÂU SADULUI (CUI 17803896)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44316510-6 · Feronerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
77,40 RON
Valoare atribuită
77,40 RON
Data publicării
12.12.2018 11:34
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

77,40 RON

din 77,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.