Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACE INJECTOR, HEMOSTATICE 200/240CM,ATRAUMATIC,TEACA 1.8/2.3
- Număr anunț
- DA22024165
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
- Furnizor / câștigător
- EURODIAGONAL S.R.L. (CUI RO26093909)
- Cod CPV
- 33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.780 RON
- Valoare atribuită
- 1.800 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 12:50
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 16:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.800 RON
din 1.780 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro