Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masina de spalat frontala GORENJE W8503, 8kg, 1000rpm, A+++, alb
- Număr anunț
- DA22042284
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI TARGU JIU (CUI 17185426)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39713200-5 · Masini de spalat rufe si masini de uscat rufe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 924,29 RON
- Valoare atribuită
- 1.176 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 12:43
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 13:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.176 RON
din 924,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro