Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet software Adobe
- Număr anunț
- DA22040656
- Autoritate contractantă
- Centrul de Cultura al Judetului Covasna (CUI 4404389)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 48320000-7 · Pachete software de desen si imagistica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.822 RON
- Valoare atribuită
- 3.822 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 12:02
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 12:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.822 RON
din 3.822 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro