Ofertă acceptată Cumpărare directă

INCARCAT, REPARAT, VERIFICAT STINGATOR SM6 NUMAR DE REFERINTA: 0007 PRET DE CATALOG: 18,00 RON / U

Număr anunț
DA22034911
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,PROFESOR PANAITE C.MAZILU,,BROSTENI (CUI 18974746)
Furnizor / câștigător
LANCRIS PROD SRL (CUI RO5306680)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18 RON
Valoare atribuită
18 RON
Data publicării
12.12.2018 09:44
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18 RON

din 18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.