Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Uscator de rufe Whirlpool HSCX 10446 Supreme Care, Tehnologia Heat Pump, 10 kg, Tehnologia al 6-lea
- Număr anunț
- DA22036514
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL GHERLA (CUI 4546995)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI RO26486690)
- Cod CPV
- 39713210-8 · Masini de spalat si uscat rufe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.200 RON
- Valoare atribuită
- 8.200 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 10:25
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 11:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.200 RON
din 8.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro