Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SPSX2B AMERICAN DJ set doua stative boxe cu husa, negru 1163000012
- Număr anunț
- DA22031062
- Autoritate contractantă
- CENTRUL NATIONAL AL DANSULUI BUCURESTI (CUI 16755383)
- Furnizor / câștigător
- SENIA COMPANY 999 SRL (CUI RO14165190)
- Cod CPV
- 37321700-1 · Trepiede pentru instrumente muzicale sau suporturi de partituri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 631,92 RON
- Valoare finală
- 631,92 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 16:32
- Data finalizării
- 12.12.2018 13:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.