Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Modernizare strada Parcului in central civic din localitatea Reteag, comuna Petru Rares
- Număr anunț
- DA22000985
- Autoritate contractantă
- Comuna Petru Rares (Consiliul Local al comunei Petru Rares) (CUI 4512330)
- Furnizor / câștigător
- DRUM PROIECT SRL (CUI 3093845)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.000 RON
- Valoare atribuită
- 20.000 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 10:46
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 08:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.000 RON
din 20.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro