Ofertă acceptată Cumpărare directă

OUDIE IGC

Număr anunț
DA22028093
Autoritate contractantă
AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
Furnizor / câștigător
SC TDN IMEX SRL (CUI RO4900110)
Cod CPV
34933000-6 · Echipament de navigatie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.980 RON
Valoare atribuită
28.980 RON
Data publicării
11.12.2018 14:40
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 14:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.980 RON

din 28.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.