Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Monitor LED DELL SE2419H, 23.8inch, 1920x1080, 5ms GTG, Black-Silver
- Număr anunț
- DA22043724
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL JUDETEAN CONSTANTA"TEODOR T. BURADA (CUI 4859860)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
- Cod CPV
- 33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 510,64 RON
- Valoare atribuită
- 510,64 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 13:23
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 16:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
510,64 RON
din 510,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro