Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Brau pompier (centura de siguranta)
- Număr anunț
- DA22039413
- Autoritate contractantă
- Comuna Havarna (Primaria Comunei Havarna) (CUI 3643884)
- Furnizor / câștigător
- STING SRL (CUI RO13783214)
- Cod CPV
- 34328300-5 · Centuri de siguranta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260 RON
- Valoare atribuită
- 1.260 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 11:31
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 11:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.260 RON
din 1.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro