Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de publicitate in ziar judetean tiparit
- Număr anunț
- DA22037582
- Autoritate contractantă
- COMUNA ULMI (CONSILIUL LOCAL ULMI) (CUI 4344651)
- Furnizor / câștigător
- JURNAL MEDIA TOP S.R.L. (CUI RO30373990)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 225 RON
- Valoare atribuită
- 225 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 10:50
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 11:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
225 RON
din 225 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro