Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie anvelope , camere si acumulatori

Număr anunț
DA22033997
Autoritate contractantă
ORASUL STEFANESTI (CUI 4122574)
Furnizor / câștigător
TAMIRA TRADING SRL (CUI RO23435616)
Cod CPV
34352300-2 · Pneuri pentru masini agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.416,76 RON
Valoare atribuită
7.416,76 RON
Data publicării
12.12.2018 09:15
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.416,76 RON

din 7.416,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.