Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Autoturism

Număr anunț
DA22030688
Autoritate contractantă
COMUNA STREMT (CUI 4562184)
Furnizor / câștigător
AUROCAR 2002 SRL (CUI RO11690410)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.978,03 RON
Valoare atribuită
58.978,03 RON
Data publicării
11.12.2018 16:08
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.978,03 RON

din 58.978,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.