Ofertă acceptată Cumpărare directă

Directă

Număr anunț
DA22028430
Autoritate contractantă
PALATUL COPIILOR SUCEAVA (CUI 14056222)
Furnizor / câștigător
AUTO TEST BUCOVINA S.R.L. (CUI RO29780567)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
103,36 RON
Valoare atribuită
103,36 RON
Data publicării
11.12.2018 14:50
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 14:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

103,36 RON

din 103,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.