Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aspirator multifunctional Karcher WD 3, Aspirare umeda si uscata, 17 l, Furtun 2 m, 1000 W, Sac fil
- Număr anunț
- DA22028136
- Autoritate contractantă
- LICEULTEORETIC SOLOMON HALITA (CUI 4347330)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 251,14 RON
- Valoare atribuită
- 251,14 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 14:42
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 07:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
251,14 RON
din 251,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro