Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Transport persoane pe ruta Gheorgheni - Sibiu si retur cu autobuzul 30 de locuri.
- Număr anunț
- DA22019835
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic Salamon Erno (CUI 4245100)
- Furnizor / câștigător
- VANDOR TRANS TOURS SRL (CUI RO14581760)
- Cod CPV
- 34120000-4 · Autovehicule pentru transportul a 10 sau mai multe persoane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.260,50 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 11:03
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 07:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.260,50 RON
din 1.260,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro