Ofertă acceptată Cumpărare directă

aspirator si calorifer

Număr anunț
DA22008841
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT SOTRON (CUI 18319240)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
532,14 RON
Valoare atribuită
532,14 RON
Data publicării
10.12.2018 14:06
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 08:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

532,14 RON

din 532,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.